Trumatic "E 4000"

 

lkw

Topení TRUMATIC E pracují spolehlivě a lze je vždy provozovat i při velkém mrazu (do -35°C). Propan-butan shoří čistě, beze zbytků. Nevznikají tedy žádné údržbou podmínitelné náklady a doby odstávky. Topení TRUMATIC E pracuje sotva slyšitelně a tím řidiči zaručuje nerušenou přestávku. Spotřeba elektrické energie je velice nízká, pouze pro ventilátor a elektroniku. TRUMATIC E tedy velice šetří baterii, navíc ho lze provozovat na poloviční výkon. 

 

trumatic_e_4000_jpg72

Spotřeba elektrické energie je pouze 9W a topení je také šetrné ve spotřebě plynu, přičemž obzvláště vysokou účinností 95% optimálně využívá energii. Vestavěný termostat úplně vypíná topení i ventilátor a zapaluje při poklesu teploty znovu. Samozřejmností je vysoká bezpečnost všech topení TRUMA a jejich odzkoušení a schválení příslušnými úřady pro montáž do automobilů. TRUMATIC E se smí provozovat i během jízdy. Elektronické řízení kontroluje funkci a okamžitě uzavírá přívod plynu při případné poruše. Topení má uzavřený topný okruh - spalovací vzduch se nasává zvenčí, spaliny se odvádějí ven. Pracuje na propan-butan, je šetrné vůči životnímu prostředí a neobtěžuje zápachem. Čisté palivo umožňuje vysokou účinnost a spolehlivou funkci.

E 4000 Mobilní kontejner

Trumatic E 4000

Je vhodné pro vytápění velkých kabin kamionů, nákladových prostor vozidel, doávek, karavanů a lodí.

 

 


Technické parametry:

  E 4000
Topný výkon 3 700 W
Spotřeba plynu

sporo 150 g/h

plný výkon 310 g/h

Hmotnost 10 kg

 

Poptávka / dotaz zobrazit formulář

Potřebujete pomoct?

Čím lépe budete schopni svou poptávku specifikovat - Čeho se vaše poptávka týká - tím lépe Vám náš technik bude moci vyhovět.

Pokud chcete položit pouze obecnější dotaz, stačí vyplnit jméno a telefon.

PRODUKTY
Spací kabiny
Spojlery
Úpravy užitkových vozů
Výprodej
Jeep
Jeep Wrangler TJ - přestavba
E shop prodej dílů a doplňků - JEEP
6-SERVIS
Informace o vašem vozidle
Poptávky / dotaz:
Jméno / Firma: *
IČO:
E-mail:
Tel: *
Vyčistit formulář

Produkty a služby