Trumatic "E 2400"

E 2400

Topení TRUMATIC E pracují spolehlivě a lze je vždy provozovat i při velkém mrazu (do -35°C). Propan-butan shoří čistě, beze zbytků. Nevznikají tedy žádné údržbou podmínitelné náklady a doby odstávky. Topení TRUMATIC E pracuje sotva slyšitelně a tím řidiči zaručuje nerušenou přestávku. Spotřeba elektrické energie je velice nízká, pouze pro ventilátor a elektroniku. TRUMATIC E tedy velice šetří baterii, navíc ho lze provozovat na poloviční výkon. 

E2400-řezjpgSpotřeba elektrické energie je pouze 9W a topení je také šetrné ve spotřebě plynu, přičemž obzvláště vysokou účinností 95% optimálně využívá energii. Vestavěný termostat úplně vypíná topení i ventilátor a zapaluje při poklesu teploty znovu.

Samozřejmností je vysoká bezpečnost všech topení TRUMA a jejich odzkoušení a schválení příslušnými úřady pro montáž do automobilů. TRUMATIC E se smí provozovat i během jízdy. Elektronické řízení kontroluje funkci a okamžitě uzavírá přívod plynu při případné poruše. Topení má uzavřený topný okruh - spalovací vzduch se nasává zvenčí, spaliny se odvádějí ven. Pracuje na propan-butan, je šetrné vůči životnímu prostředí a neobtěžuje zápachem. Čisté palivo umožňuje vysokou účinnost a spolehlivou funkci.

kabina nákladního auta

 

Trumatic E 2400

Tento model se vyrábí ve 12 voltové a 24 voltové verzi a je vhodné pro malé a střední nebo individuálně postavené automobily.Ideální je jako dodatečné topení do integrovaného obytného automobilu.V kabině řidiče je často větší potřeba tepla,podmíněná velkými okenními plochami.Je ale vhodné pro vytápění vozidel se spací kabinou. 

 

 


Technické parametry:

  E 2400
Topný výkon 2 400W
Spotřeba plynu

sporo 100g/h

plný výkon 200g/h

Hmotnost 4,7kg

 

Poptávka / dotaz zobrazit formulář

Potřebujete pomoct?

Čím lépe budete schopni svou poptávku specifikovat - Čeho se vaše poptávka týká - tím lépe Vám náš technik bude moci vyhovět.

Pokud chcete položit pouze obecnější dotaz, stačí vyplnit jméno a telefon.

Nezávislá topení (nafta,benzín)
Nezávislá topení (zemní plyn,LPG)
Elektrické vyhřívání motoru
Předehřev paliva
Klimatizace a ochlazovače nezávislé
Karavany a obytné vozy.
Spací kabiny
Spojlery
Doplňky osobní vozidla
Úpravy užitkových vozů
Doplňky Truck
Výstražná světla-majáky
Střešní okna Webasto
Chladící vestavby
Výprodej
Jeep
Servis
Rychlo servis.
Jeep Wrangler TJ - přestavba
E shop prodej dílů a doplňků - JEEP
"BG"
Motorsport - trial OFF ROAD 4x4
2-ZBOŽÍ
4-OST.DOPL
3-MATERIÁL
Informace o vašem vozidle
Poptávky / dotaz:
Jméno / Firma: *
IČO:
E-mail:
Tel: *
Vyčistit formulář

Produkty a služby