Nezávislá topení (nafta,benzín)

hzt_image02_150

škrábající mužjpg

 

 

 

 

 

Několik důvodů proč si koupit do svého vozu NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

  • Velké množství zimních nehod se stává do 15 minut po vyjetí, na vině bývá snížená viditelnost (zamrzlá nebo orosená okna)
  • Otupené smysly řidiče, který se za volantem soustředí spíše na své drkotající zuby než na jízdu samotnou.
  • Jízda ve vymrzlém vozidle v zimní bundě nebo v kožichu  je z hlediska bezpečnosti špatná, snižuje pohyblivost.
  • Snižuje spotřebu paliva a šetří motor.
  • Snižuje riziko chřipkového onemocnění 

Výrobci přídavných nezávislých topení 

EBERSPÄCHERWEBASTO, PLANAR, ATESO,

tuto problematiku řeší vývojem a výrobou přídavných nezávislých topení.Třeskutý mráz ještě předtím, než do auta nastoupíte, vyžene z auta nezávislé topení. Občas ho automobilka nabízí přimo z výroby, mnohem běžnější jeho dodatečná montáž. 

Na ovladači topení si nastavíte, na jakou teplotu má být v určený čas auto vytemperované, technika vstane dřív než vy, zatopí a vy ráno vklouznete do vyhřátého interiéru. Vrcholem komfortu je pak dálkově ovládané topení. Malou vysílačkou, nebo smskou dáváte příkazy, kdy a na jakou teplotu auto vyhřát, třeba ještě když se ráno válíte v posteli. Stejným způsobem také zjistíte teplotu v autě.

Při výběru se rozhodujeme mezi komfortnějším teplovodním, nebo jednodušším teplovzdušným topením. Je také třeba rozlišovat, jaké palivo nám šplouchá v nádrži. U teplovzdušných topení při montáži přidají technici do motorového prostoru výměník tepla, který žene teplý vzduch do systému topení. Pokud jde o nezávislé topení teplovodní, je předehříván také motor a zamezuje tak studeným startům, které motory nemají rády. V létě se pak nezávislé topení změní v nezávislé větrání prostoru pro osádku vozidla.

Oblast použití nezávislých topení:

Teplovodní nezávislá topení:

osobní vozidla - dodávky - transportéry - nákladní vozidla - stavební stroje - jachty - motorové čluny - remorkéry - motorové vlaky - autobusy - velké nákladové prostory - kontejnerové nástavby - lodě - vyhřívání cisteren proti zamrznutí

Teplovzdušná nezávislá topení:

kabiny nákladních vozidel s prostorem na spaní - vysokozdvyžné vozíky - stavební a zemědělské stroje - elektrická vozidla - vozidla na zemní plyn - caravany - obytná vozidla - osobní vozidla - velké stavební a zemědělské stroje - jachty - motorové čluny - malé autobusy - transportéry - sanitky - pojízdné dílny - vozidla pro dopravu posádek - velká taxi - vozidla na přepravu akvarijních ryb,barev a látek které nesmí zmrznout.

Poptávka / dotaz zobrazit formulář

Potřebujete pomoct?

Čím lépe budete schopni svou poptávku specifikovat - Čeho se vaše poptávka týká - tím lépe Vám náš technik bude moci vyhovět.

Pokud chcete položit pouze obecnější dotaz, stačí vyplnit jméno a telefon.

Nezávislá topení (nafta,benzín)
Nezávislá topení (zemní plyn,LPG)
Elektrické vyhřívání motoru
Klimatizace a ochlazovače nezávislé
Karavany a obytné vozy.
Spací kabiny
Spojlery
Úpravy užitkových vozů
Doplňky Truck
Střešní okna Webasto
Chladící vestavby
Výprodej
Jeep
Jeep Wrangler TJ - přestavba
E shop prodej dílů a doplňků - JEEP
"BG"
2-ZBOŽÍ
4-OST.DOPL
3-MATERIÁL
Informace o vašem vozidle
Poptávky / dotaz:
Jméno / Firma: *
IČO:
E-mail:
Tel: *
Vyčistit formulář

Produkty k poptání:

Produkty a služby