Elektrické vyhřívání motoru

Defa

Předehřátým motorem nebudete mít problémy se startováním a to ani pri nejnižších teplotách.
warmup_bil_liten Systémy jsou vyvinuty v severských státech, kde jsou vozidla provozována za nejtěžších klim
atických 

Úsek prvních minut po studeném startu se vyznačuje zvýšeným opotřebením motoru. Na sobě nezávislé zkoušky potvrdily, že studený start způsobuje opotřebení motoru srovnatelné s ujetím jednoho sta kilometru. Čisté emise výfukových plynů. podmínkách na světě. Výhodou je nižší zátež motoru.

Teplý motor vyprodukuje méně emisí než studený motor. Katalyzátor není během prvních kilometrů po studeném startu plně funkční. S předehřátým motorem můžete nefunkční fázi katalyzátoru podstatně zredukovat = nižší spotřeba paliva. S předehřátým motorem ušetříte během prvních 5-10 km ve srovnání se studeným startem mezi 20 a 50% paliva.

Předehřívací zařízení motoru DEFA je zabudován přímo v bloku motoru. Předehřívací zařízení DEFA funguje v chladícím systému jako "ponorný ohřívač". Po zapnutí 

Topné tělísko

vzroste teplota chladícího systému cca o 50°C a začne cirkulovat chladící kapalina.Zařízení DEFA se dodává jako kompletní sada, jejíž součástí je instalační kabel vedený v motorovém prostoru a přípojný kabel. Zařízení se připojuje buď přímo nebo přes spínací hodiny do sítě 220 V.

Topná tělesa DEFA jsou vhodná téměř pro všechny typy vozidel. Vyznačují se snadnou montáží, jelikož každá sada obsahuje detailní instalační návod.
Předehřívací zařízení motoru DEFA doplňuje DEFA 1 program. je univerzální přístroj a instaluje se v případech, kdy nelze použít vytápěcí zařízení v bloku motoru: např. v osobních automobilech, u kterých je montáž do bloku neproveditelná, v traktorech, v nákladních vozech s velkými motory, v průmyslových motorech a stavebních strojích.
Zařízení DEFA se instaluje vně motoru a s chladícím systémem vozidla je propojeno pomocí hadice. Stejně jaku u termosifonového principu (přirozená cirkulace).
Zařízení DEFA je vybaveno termostatem a regulátorem teploty s pojistkou proti přehřátí s možností opětného zapnutí.
Součástí dodávky zařízení DEFA je instalační kabel  vedený v motorovém prostoru a přípojný kabel (přípojka). Zařízení se dodává s výkony 500W, 750W, 1000W, 1500W, 2000W.

Vnitřní topení detail

Vytápěcí zařízení kabiny vozidla.
Topný ventilátor DEFA termo umožňuje zahájit jízdu v předem vyhřátém interiéru na
 pokojovou teplotu a s odmraženým čelním sklem (bez nutnosti škrábání). Zařízení DEFA termo je navrženo speciálně pro pevnou instalaci ve vozidle. Bezpečnost je zajištena dvěma oddělenými teplotními čidly a vyloučením rozžhavených částí topení

Poptávka / dotaz zobrazit formulář

Potřebujete pomoct?

Čím lépe budete schopni svou poptávku specifikovat - Čeho se vaše poptávka týká - tím lépe Vám náš technik bude moci vyhovět.

Pokud chcete položit pouze obecnější dotaz, stačí vyplnit jméno a telefon.

Nezávislá topení (nafta,benzín)
Nezávislá topení (zemní plyn,LPG)
Elektrické vyhřívání motoru
Předehřev paliva
Klimatizace a ochlazovače nezávislé
Karavany a obytné vozy.
Spací kabiny
Spojlery
Doplňky osobní vozidla
Úpravy užitkových vozů
Doplňky Truck
Výstražná světla-majáky
Střešní okna Webasto
Chladící vestavby
Výprodej
Jeep
Servis
Rychlo servis.
Jeep Wrangler TJ - přestavba
E shop prodej dílů a doplňků - JEEP
"BG"
Motorsport - trial OFF ROAD 4x4
2-ZBOŽÍ
4-OST.DOPL
3-MATERIÁL
Informace o vašem vozidle
Poptávky / dotaz:
Jméno / Firma: *
IČO:
E-mail:
Tel: *
Vyčistit formulář

Produkty a služby