Ateso

Sestava ateso IV

AtesoNovinka pro rok 2015.

Pro rok 2015 si firma vyvynula nový model nezávislého topení.

Topení Breeze IV-ALFA a Wind IV-ALFA-nová řídící jednotka a nové ovládání, teplovzdušné topení je universální pro 12V i 24V. Příslušný softver nahraje do topení smluvní servis. Oládání má nový vzhlad i má nové funkce.

Nezávislé teplovzdušné topení slouží k ohřevu vzduchu v kabině či nákladovém prostoru vozidla, a to nezávisle na chodu motoru. Tím přináší nejen komfort pro řidiče a osádku a možnost temperování prostoru pro náklad.

Spuštění topení pomocí programátoru se sedmidenní předvolbou, plynulou regulaci výkonu nebo automatickou regulaci na požadovanou teplotu, cirkulaci vzduchu v kabině.Pro teplotní regulaci lze využít jak interního tak externího čidla a tím zajistit komfortní prostředí například ve spací nástavbě.Topení je vhodné pro použití nejen v nákladních a dodávkových vozidlech, ale i v osobních autech, pracovních strojích apod.Vedle programovatelného ovládání může zákazník zvolit cenově výhodné jednoduché ruční ovládání. Díky využití vyspělé elektroniky a optimalizovanému procesu hoření je zabezpečen velmi ekonomický provoz.Spotřeba nafty se podle požadovaného výkonu pohybuje v rozmezí 0,1 až 0,2 litrů za hodinu.

 

 

Výběr dle pod-kategorie

090500140 Ovládání (1)

Produkty k poptání:

Poptávka / dotaz zobrazit formulář

Potřebujete pomoct?

Čím lépe budete schopni svou poptávku specifikovat - Čeho se vaše poptávka týká - tím lépe Vám náš technik bude moci vyhovět.

Pokud chcete položit pouze obecnější dotaz, stačí vyplnit jméno a telefon.

Nezávislá topení (nafta,benzín)
Nezávislá topení (zemní plyn,LPG)
Elektrické vyhřívání motoru
Klimatizace a ochlazovače nezávislé
Karavany a obytné vozy.
Spací kabiny
Spojlery
Úpravy užitkových vozů
Doplňky Truck
Střešní okna Webasto
Chladící vestavby
Výprodej
Jeep
Jeep Wrangler TJ - přestavba
E shop prodej dílů a doplňků - JEEP
"BG"
2-ZBOŽÍ
4-OST.DOPL
3-MATERIÁL
Informace o vašem vozidle
Poptávky / dotaz:
Jméno / Firma: *
IČO:
E-mail:
Tel: *
Vyčistit formulář

Produkty a služby