Nové zastoupení ZAKO pro Čechy!!!

 Společnost ZAKO v rámci neustálé snahy zlepšovat dostupnost svých výrobků v Česku oznamuje svým klientům, že od 1.3.2016 má oficiální zastoupení v Praze. Toto zastoupení bude prostřednictvím společnosti Top Servis – Vladimír Holan.

Věříme, že naše snaha o efektivnější obchod s námi přinese hlavně Vám, našim obchodním partnerům, větší komfort a v neposlední řadě tak prohloubí spolupráci s naší společností, která minulý rok oslavila 25 let svého působení na trhu.
Ve firmě Top Servis budete moci samozřejmě nakupovat za ceny stejné s těmi, které jsou přímo u nás, a které poskytujeme našim dealerům.
V průběhu roku bychom pochopitelně chtěli nadále zvýšit počet prodaných výrobků, který koncem roku 2015 dosáhl výše 50 000 kusů!!!
A i právě proto pro Vás připravujeme v průběhu letošního roku nový střešní spojler a úplně novou spací střešní kabinu. Oba dva výrobky jsou již ve fázi prototypu a na trhu se objeví nejpozději na začátku druhého pololetí roku 2016.
Věříme, že minimálně tak, jak jste nám byli věrni do této doby, zachováte nám přízeň i v následujících letech a že naše nové zastoupení ve společnosti Top Servis ještě více naší dosavadní spolupráci prohloubí.

sales manager ZAKO
Ivan Búzek
www.zako.cz